| Productnaam | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Doorlooptijd | 15 dagen |
| Type | Geknoopte maas |
| Kabeldraad | 7*7 of 7*19 |
| Productnaam | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Touwgaas |
| Type | Ferrule type |
| Kabeldraad | 7*7 |
| Materiaal | roestvrij staal 304 of 316 |
| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | Kabeltouwnet |
| Materiaal | SS 316 of 304 |
| Kenmerken | Anti-roest |
| Merken | Yuhan Wiremesh |
| Productnaam | Vlieghuistouwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Het Netwerk van de draadkabel |
| Doorlooptijd | 10 dagen |
| Type | Geknoopte maas |
| Kabeldraad | 7*19 |
| Product | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Trefwoord | SS kabeltouwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Draaddiameter | 1,2 mm |
| Maaswijdte | 25 cm*25 cm |
| Product | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Trefwoord | Het Netwerk van de draadkabel |
| Materiaal | van roestvrij staal 316 of 304 |
| Draaddiameter | 2,0 mm |
| Opening | 50cm*50cm |
| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Het Netwerk van de draadkabel |
| Type | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| kabeldraad | 7*7 |
| Materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad |
| Type | Geknoopt |
| kabeldraad | 7*7 |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | SS kabeltouwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Draaddiameter | 1.2MM |
| Maasgrootte | 25 cm*25 cm |
| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | Het Netwerk van de draadkabel |
| Materiaal | van roestvrij staal 316 of 304 |
| Kenmerken | Gemakkelijk te installeren |
| Merken | Yuhan Wiremesh |