| sleutelwoord | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| MSize | Op maat |
| Applicatie | Vecht, beveiliging, enz. |
| breedte | 1m Tot 8m |
| OPENINGSVORM | diamant |
| Product | roestvrijstalen draadtouwgaas |
|---|---|
| Trefwoord | Draadnetten |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Kabeldiameter | 1,6 mm |
| Maasformaat | 30 mm |
| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | Het Netwerk van de draadkabel |
| Materiaal | van roestvrij staal 316 of 304 |
| Draaddiameter | 1.5 mm |
| Opening | 40 cm*40 cm |
| Product | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Trefwoord | Het Netwerk van de draadkabel |
| Materiaal | van roestvrij staal 316 of 304 |
| Draaddiameter | 1,6 mm |
| Maaswijdte | 30 cm*30 cm |
| Product | roestvrijstalen draadtouwgaas |
|---|---|
| Trefwoord | Draadkabelgaas |
| Materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Kabeldiameter | 3,2 mm |
| Maasformaat | 55 mm |
| Product | Draadtouwgaas |
|---|---|
| Trefwoord | Draadkabelgaas |
| Materiaal | ss304 of 316 |
| Kabeldiameter | 1,6 mm |
| Sollicitatie | Veiligheidsomheining |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | SS het Netwerk van de Draadkabel |
| Levertijd | Binnen 7 dagen |
| Type | Ketenverbindingsmaas |
| kabeldraad | 7*7 |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| kabeldraad | 7*7 |
| Kleur | Zwart |
| kabeldiameter | 2.4mm |
|---|---|
| maasformaat | 50 mm |
| breedte | 8m |
| sleutelwoord | Het Netwerk van de draadkabel |
| Gebruik | Klimrijke wijnstokken |
| Naam van het product | Vlieghuistouwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad |
| Type | met een vermogen van meer dan 10 kW |
| kabeldraad | 7*7 |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |