| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Toepassing | Beschermingsomheining |
| kabeldraad | 7*7 |
| Kleur | helder zilver |
|---|---|
| Product name | SS het Netwerk van de Draadkabel |
| Materiaal | AISI 304 of 316 |
| Kabel Diamete | 2.4mm |
| Vierkant | 200 mm, 260 mm, 280 mm, 300 mm, enz. |
| Kleur | helder zilver |
|---|---|
| sleutelwoord | Het Netwerk van de draadkabel |
| maasformaat | Groter dan 13 mm |
| draaddiameter | 1.2 mm - 3.2 mm |
| Product name | De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad |
| Product | Draadtouwgaas |
|---|---|
| Trefwoord | Draadnetten |
| Materiaal | SS 316 |
| Maasformaat | 45 mm |
| Kabeldiameter | 2,0 mm |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | SS het Netwerk van de Draadkabel |
| Type | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| kabeldraad | 7*7 |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Productnaam | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Roestvrij staal touwnet |
| Materiaal | SS316 |
| Kabeldraad | 7*7 |
| Kleur | Zilver of zwart |
| Productnaam | Kabel Mesh Fencing |
|---|---|
| keyword | Het Netwerk van de draadkabel |
| Materiaal | SS 316 of 304 |
| kabeldiameter | 3 mm |
| maasformaat | 10mm100mm |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Het Netwerk van de draadkabel |
| Materiaal | SS 316L |
| Het veroorzaken van Tijd | 7 dagen |
| Toepassing | Beschermingsomheining |
| Materiaal | ss304 of 316 |
|---|---|
| kabeldiameter | 1,6 mm |
| maasformaat | 30 mm |
| lengte | 20 m |
| breedte | 8m |
| Productnaam | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touw mesh Zoo Mesh |
| Materiaal | SS304 |
| Levertijd | Binnen 10 dagen |
| Sollicitatie | veiligheidsnetten |