| Product | Draadtouwgaas |
|---|---|
| Trefwoord | Draadnetten |
| Materiaal | AISI 304 of 316 |
| Kabeldiameter | 2,5 mm |
| Maasformaat | 52mm |
| Product | Draadtouwgaas |
|---|---|
| Trefwoord | Draadkabelgaas |
| Materiaal | AISI 304 of 316 |
| Maasformaat | 45 mm |
| Kabeldiameter | 1,6 mm |
| Producten | De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Sleutelwoord | Het Netwerk van de draadkabel |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Draaddiameter | 2 mm |
| Maasgrootte | 40 mm |
| Productnaam | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Type | Geweven type |
| Kabeldraad | 7*19 |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Product | Draadkabelgaas |
|---|---|
| keyword | Rope Net |
| Materiaal | AISI 304 of 316 |
| Kabeldiameter | 3.0 mm |
| Maasformaat | 58 mm |
| Productnaam | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Het Netwerk van de roestvrij staalkabel |
| Type | Met ferruleren |
| Kabeldraad | 7*7 |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Producten | Snoergrens |
|---|---|
| Sleutelwoord | Draadgrendel |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Draaddiameter | 1.5 mm |
| Maasgrootte | 35 cm*35 cm |
| Producten | Draadgrendel |
|---|---|
| Sleutelwoord | SS heining met touwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Draaddiameter | 1.5 mm |
| Maasgrootte | 50cm*50cm |
| Product | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Trefwoord | Kabeltouwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 316L |
| Draaddiameter | 2,5 mm |
| Maaswijdte | 50 mm |
| Product Name | touwnet |
|---|---|
| Materiaal | AISI 304 of 316 |
| Kabeldiameter | 1.5 mm |
| Kleur | Zilver |
| Maasgrootte | 30mm |