| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Type | Geweven type |
| kabeldraad | 7*19 |
| materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Productnaam | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | stalen touwnetten |
| Type | Met ferruleren |
| Kabeldraad | 7*19 |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Productnaam | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | roestvrijstalen touwgaas |
| Type | Met ferruleren |
| Kabeldraad | 7*7 |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Product | Snoergrens |
|---|---|
| Trefwoord | Draadgrendel |
| Draaddiameter | 1,2 mm |
| Maaswijdte | 33mm*33mm |
| Kleur | Zilver |
| product | roestvrijstalen draadtouwgaas |
|---|---|
| Trefwoord | Het Netwerk van de draadkabel |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Draaddiameter | 2 mm |
| Maaswijdte | 40 mm |
| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad |
| Type | Geknoopt |
| kabeldraad | 7*7,7*19 |
| Materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | Roestvrij staal touwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 of 316 |
| Merken | Yuhan Wiremesh |
| Netwerkkwaliteit | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Naam van het product | Vlieghuistouwnetten |
|---|---|
| Zeer belangrijke Wereld | Vlieghuis touwnet |
| materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Maasgrootte | 19 mm*19 mm |
| Kabeldiameter | 1.5 mm |
| Product | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Trefwoord | de kabelnetwerk van de roestvrij staalkabel |
| Materiaal | SS 316 |
| Functies | Hoge kracht |
| Merk | Yuhan Wiremesh |
| Product | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Trefwoord | SS kabeltouwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Draaddiameter | 1,5 mm |
| Maaswijdte | 30 mm*30 mm |