| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad |
| Voortgangstijd | binnen 20 dagen |
| Type | Ferrule verbonden |
| kabeldraad | 7*7 |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Materiaal | SS 316L |
| Levertijd | Binnen 7 dagen |
| Toepassing | Beschermingsomheining |
| Product Type | touwnet |
|---|---|
| Kleur | zilver of zwart |
| Materiaal | AISI 304 of 316 |
| Kabeldiameter | 3.2mm |
| Maasgrootte | 75 mm |
| Producten | Draadgrendel |
|---|---|
| Sleutelwoord | SS heining met touwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Draaddiameter | 1.5 mm |
| Maasgrootte | 50cm*50cm |
| Product Name | touwnet |
|---|---|
| Gebruik | Veiligheidsomheining |
| Kleur | zilver of zwart |
| Materiaal | SS 316 |
| Kabeldiameter | 3.2mm |
| Product Name | touwnet |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Gebruik | Veiligheidsomheining |
| Kabeldiameter | 2.4mm |
| Maasgrootte | 50 mm |
| Producten | Snoergrens |
|---|---|
| Sleutelwoord | Draadgrendel |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Draaddiameter | 2.0 mm |
| Maasgrootte | 50cm*50cm |
| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Type | Geweven type |
| kabeldraad | 7*19 |
| materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Productnaam | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | stalen touwnetten |
| Type | Met ferruleren |
| Kabeldraad | 7*19 |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Productnaam | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | roestvrijstalen touwgaas |
| Type | Met ferruleren |
| Kabeldraad | 7*7 |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |