| Naam van het product | Vlieghuistouwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad |
| Type | met een vermogen van meer dan 10 kW |
| kabeldraad | 7*7 |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Productnaam | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | roestvrijstalen draadtouwgaas |
| Type | Geknoopt |
| Kabeldraad | 7*7 of 7*19 |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad |
| Levertijd | Binnen 15 dagen |
| Type | Geknoopt |
| kabeldraad | 7*19 |
| Product Name | touwnet |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Gebruik | Veiligheidsomheining |
| Sleutelwoord | roestvrijstalen touwnetten |
| Kabeldiameter | 1.6mm |
| Producten | Snoergrens |
|---|---|
| Sleutelwoord | Draadgrendel |
| Materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Draaddiameter | 2.0 mm |
| Maasgrootte | 50cm*50cm |
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| sleutelwoord | roestvrijstalen touwnetten |
| kabeldiameter | 2,0 mm |
| maasformaat | 52mm |
| lengte | 20 m |
| Productnaam | Vlieghuistouwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Het Netwerk van de draadkabel |
| Doorlooptijd | 10 dagen |
| Type | Geknoopte maas |
| Kabeldraad | 7*19 |
| Productnaam | Aviary Rope Net Bag |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Het Netwerk van de draadkabel |
| Functie | Lichtgewicht |
| Doorlooptijd | 15 dagen |
| Type | Gepolijst |
| Product | Snoergrens |
|---|---|
| Trefwoord | Draadgrendel |
| Materiaal | van roestvrij staal 316 of 304 |
| Draaddiameter | 1,6 mm |
| Maaswijdte | 35 cm*35 cm |
| Naam van het product | Kabel Mesh Fencing |
|---|---|
| draaddiameter | 1,2 mm |
| Martel- | roestvrij staal 304.316 |
| Kleur | helder zilver |
| maasformaat | 32 mm |