| Producten | Decoratieve draadnetten |
|---|---|
| Sleutelwoord | Decoratie mesh |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Draaddiameter | 3 mm |
| Maasgrootte | 20 cm*40 cm |
| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | SS kabelnetwerk |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Draaddiameter | 1.5 mm |
| Maasgrootte | 40 cm*40 cm |
| Naam van het product | Veiligheidsnet voor vogels |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Veiligheidsnet voor vogels |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| kabeldraad | 7*7 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | AISI316 |
|---|---|
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Kabel Diamete | 1.5 mm |
| Maasgrootte | 25mm |
| Type | Gesptype |
| Materiaal | AISI 304 |
|---|---|
| Kleur | Zilver, zwart, groen, blauw, geel, enz. |
| OPENINGSVORM | diamant |
| Applicatie | Vecht, beveiliging, enz. |
| Gatenpatroon | diamant |
| Naam van het product | Draadgrendel |
|---|---|
| grootte | aanpasbaar |
| Kosten | Betaalbaar |
| Ontwerp | Draadnet met metalen frame |
| Kleur | Zwart zilver, |
| Materiaal | AISI 304 |
|---|---|
| OPENINGSVORM | diamant |
| kabeldiameter | 3 mm |
| maasformaat | 75 mm |
| Applicatie | Vecht, beveiliging, enz. |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Materiaal | SS316L |
| Levertijd | Binnen 7 dagen |
| Toepassing | Anti-drop schermen |
| Kosten | Betaalbaar |
|---|---|
| Functie | Grenzen, beveiliging, versiering |
| Ontwerp | Draadnet met metalen frame |
| Duurzaamheid | Weerbestendige |
| grootte | aanpasbaar |
| Naam van het product | Vlieghuistouwnetten |
|---|---|
| Zeer belangrijke Wereld | Vlieghuis touwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Maasgrootte | 40mm*40mm |
| Kabeldiameter | 2.0 mm |