| materiaal | Roestvrij staal 316 |
|---|---|
| Kabeldiameter | 1.5 mm |
| Maasgrootte | 15mm*15mm |
| Netto grootte | Volg de grootte van de klant |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | Vlieghuistouwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Vlieghuiskabelnet |
| Functie | Lichtgewicht |
| Oppervlak | PVC gecoat |
| Doorlooptijd | 15 dagen |
| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | SS kabelnetwerk |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Draaddiameter | 2.5 mm |
| Maasgrootte | 60cm*60cm |
| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | SS Zoo touwnetten |
| Materiaal | SS 316L |
| kabeldraad | 7*7 |
| Kleur | Groen |
| Naam van het product | Vlieghuistouwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Vlieghuistouwnetten |
| kenmerk | Flexibel en sterk |
| Oppervlakte | plat en helder |
| Voortgangstijd | 10 dagen |
| Material | SS 316L |
|---|---|
| Color | Black |
| Cable Type | 7*7 |
| Cable Diameter | 2.0mm |
| Mesh Size | 2m*3m |
| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | SS Zoo touwnetten |
| Materiaal | SS 316L |
| Type kabel | 7*7cm |
| Kleur | Zwart |
| Naam van het product | Vlieghuistouwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Vlieghuistouwnetten |
| kenmerk | Flexibel, licht |
| Oppervlakte | - Nee. |
| Voortgangstijd | 15 dagen |
| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | Het Netwerk van de balustradekabel |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Draaddiameter | 3.0 mm |
| Maasgrootte | 50cm*50cm |
| Toepassing | Tuin, boerderij, park |
|---|---|
| Duurzaamheid | Weerbestendige |
| Sleutelwoord | Netto draadkabel |
| Onderhoud | Onderhoudsarme |
| Flexibiliteit | Flexibel |