| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | touwnet |
| Type | Geweven type |
| kabeldraad | 7*19 |
| materiaal | Roestvrij staal 304 of 316 |
| Productnaam | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Draadkabelnet van roestvrij staal |
| Type | Geknoopt |
| Kabeldraad | 7*7 |
| Materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | SS kabeltouwnet |
| Type | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| kabeldraad | 7*7,7*19 |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | Het netwerk van de roestvrij staalkabel |
| Materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Draaddiameter | 2.5 mm |
| Maasgrootte | 40 cm*40 cm |
| Naam van het product | Vlieghuistouwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabelnetten voor het netten van vogelhuis |
| kenmerk | Flexibel en sterk |
| Oppervlakte | plat en helder |
| Voortgangstijd | 15 dagen |
| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraadnet |
| Type | Geknoopt |
| kabeldraad | 7*19 |
| materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | Kabeltouwnet |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Draaddiameter | 2.5 mm |
| Maasgrootte | 50 cm*40 cm |
| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | SS kabeltouwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Kenmerken | Licht Gewicht en sterkte |
| Merken | Yuhan Wiremesh |
| Product | Draadgrendel |
|---|---|
| Trefwoord | SS heining met touwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Draaddiameter | 2,5 mm |
| Maaswijdte | 50cm*50cm |
| Naam van het product | Vlieghuistouwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Vlieghuis touwnet |
| Kenmerken | Flexibel, licht |
| Oppervlakte | - Nee, niet echt. |
| Levertyd | 10 dagen |