| Producten | Vlieghuistouwnetten |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Maasgrootte | 15mm*15mm |
| Toepassing | Vliegnetten |
| Eenvoudige installatie | - Ja, dat klopt. |
| Product | Balustrade Cable Mesh |
|---|---|
| Keyword | SS Cable Rope Mesh |
| Material | Stainless Steel 316L |
| Draaddiameter | 2.0 mm |
| Mesh Size | 50cm*50cm |
| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | ss kabelnetwerk |
| Materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Draaddiameter | 1.5 mm |
| Opening | 40 cm*40 cm |
| Product Name | Aviary Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Aviary Rope Netting |
| Feature | Flexible, Light |
| Lead Time | 15 days after orderd |
| Type | Knotted |
| Producten | Snoergrens |
|---|---|
| Sleutelwoord | Draadgrendel |
| Materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Draaddiameter | 2.0 mm |
| Maasgrootte | 50cm*50cm |
| Product | Snoergrens |
|---|---|
| Trefwoord | Draadgrendel |
| Materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Draaddiameter | 2,0 mm |
| Maaswijdte | 50cm*50cm |
| Product | Snoergrens |
|---|---|
| Trefwoord | Draadgrendel |
| Materiaal | Roestvrij staal 316L |
| Draaddiameter | 1,5 mm |
| Maaswijdte | 40mm*40mm |
| Product | Roestvrij staal gaas hek |
|---|---|
| Trefwoord | SS heining met touwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Draaddiameter | 2,5 mm |
| Maaswijdte | 50cm*50cm |
| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | SS CbaleRope Mesh |
| Type | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| kabeldraad | 7*7,7*19 |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | Flexibel kabeltouwnet |
| Materiaal | SS 316 |
| Kenmerken | Anti-roest |
| Merken | Yuhan Wiremesh |