| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | SS het Netwerk van de Draadkabel |
| Type | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| kabeldraad | 7*7 |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Rope Mesh |
| Type | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| kabeldraad | 7*7 |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Kosten | Betaalbaar |
|---|---|
| Onderhoud | Onderhoudsarme |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Naam van het product | Draadgrendel |
| Sleutelwoord | Netto draadkabel |
| Naam van het product | Vlieghuistouwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| kabeldraad | 7*7 of 7*19 |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Draaddiameter | 1.2 MM |
| Producten | Draadgrendel |
|---|---|
| Sleutelwoord | SS Draadtouwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 of 316 |
| Draaddiameter | 1.2MM |
| Maasgrootte | 25 cm*25 cm |
| Productnaam | Vliegtuignetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Zoo touwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Kleur | Zilver |
| Draaddiameter | 1.5 mm |
| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | SS kabeltouwnet |
| Type | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| kabeldraad | 7*7 |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad |
| Type | Geknoopt |
| kabeldraad | 7*7 |
| materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Voortgangstijd | 15 dagen |
| Type | Geknoopte maas |
| kabeldraad | 7*7, 7*19 |
| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Type | Verbinding met splijtwerk |
| kabeldraad | 7*7 |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |