| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | SS het Netwerk van de Draadkabel |
| Het veroorzaken van Tijd | binnen 20 dagen |
| Type | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| kabeldraad | 7*7 |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Het Netwerk van de draadkabel |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| kabeldraad | 7*7 |
| Kleur | Groen |
| Naam van het product | Vlieghuistouwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Type | Geknoopte verbinding |
| kabeldraad | 7*7 |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Product Name | Wire Rope Mesh |
|---|---|
| Sleutelwoorden | SS het Netwerk van de Draadkabel |
| Material | SS 316L |
| Delivery Time | within 7 days |
| Application | Zoo Protection Mesh Fence |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Het Netwerk van de draadkabel |
| Voortgangstijd | 10 dagen |
| Type | Geknoopt |
| kabeldraad | 7*7. 7*19 |
| Productnaam | Vliegtuignetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad |
| Levertijd | Binnen 15 dagen |
| Type | met een vermogen van meer dan 10 kW |
| kabeldraad | 7*19 |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Productietijd | Binnen 7 dagen |
| Type | Geknoopte maas |
| kabeldraad | 7*7 |
| Naam van het product | Volière gaas |
|---|---|
| Sleutelwoorden | SS het Netwerk van de Draadkabel |
| Materiaal | SS 316 |
| Levertijd | Binnen 15 dagen |
| Toepassing | Bescherming van dierentuinen |
| Materiaal | AISI 304 of 316 |
|---|---|
| kabeldiameter | 1,6 mm |
| Kleur | Zilver, Zwart, etc. |
| maasformaat | 45 mm |
| breedte | 6m |
| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Roestvrij staal touwnet |
| Materiaal | SS 304 |
| kabeldraad | 7*7 |
| Kleur | Groen |