| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Materiaal | SS 304 |
| Roestvastheid | - Ja, dat klopt. |
| Diameter | 1.5 mm |
| Maasgrootte | 30mm |
| Materiaal | AISI 304 of 316 |
|---|---|
| Proefproef | Vrij |
| Gebruik | Veiligheidsomheining |
| Kleur | zilver of zwart |
| Diameter | 1.2MM |
| Materiaal | AISI 304 of 316 |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Kabeldiameter | 2 mm |
| Maasgrootte | 40 mm |
| Kracht | Hoog |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gelast van roestvrij staal |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| kabeldraad | 7*7 |
| Kleur | Zwart |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Cable Mesh Wire Rope Mesh |
| Type | Knotted |
| Cable Wire | 7*7 or 7*19 |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Materiaal | AISI304 of 316 |
|---|---|
| Trefwoord | Het Netwerk van de draadkabel |
| Kabeldiameter | 2 mm |
| Lengte | Aangepast |
| Maaswijdte | 40 mm |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Kleur | Zilver |
| Draaddiameter | 3,0 mm |
| Materiaal | AISI304 of 316 |
|---|---|
| Trefwoord | Het Netwerk van de draadkabel |
| Kabeldiameter | 2 mm |
| Lengte | Aangepast |
| Maaswijdte | 40 mm |
| Product name | roestvrijstalen touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoord | Het Netwerk van de draadkabel |
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
| kabeldiameter | 3.0 mm |
| maasformaat | 55 mm |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraadnet |
| Materiaal | SS 316L |
| kabeldraad | 7*7 |
| Kleur | Zwart |