| Materiaal | SS304 OF SS316 |
|---|---|
| Type | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Draad diamter | 2 mm |
| Maasgrootte | 100 mm |
| Kleur | Zilver |
| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | SS kabeltouwnet |
| Type | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| kabeldraad | 7*7 |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | Het Netwerk van de draadkabel |
| Materiaal | van roestvrij staal 316 of 304 |
| Draaddiameter | 1.5 mm |
| Maasgrootte | 30 cm*30 cm |
| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Roestvrij staal draad touw gaas dierentuin gaas |
| Type | Geknoopt |
| kabeldraad | 7*19 |
| materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Product | Draadgrendel |
|---|---|
| Trefwoord | SS Draadtouwnet |
| Materiaal | roestvrij staal 304 of 316 |
| Draaddiameter | 1,2 mm |
| Maaswijdte | 25 cm*25 cm |
| Producten | Draadgrendel |
|---|---|
| Sleutelwoord | SS heining met touwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 of 316 |
| Draaddiameter | 1.5 mm |
| Maasgrootte | 25 cm*25 cm |
| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad |
| Type | Geknoopt |
| kabeldraad | 7*7 |
| Materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Product Name | touwnet |
|---|---|
| Sleutelwoord | roestvrijstalen touwnetten |
| Roestvastheid | - Ja, dat klopt. |
| Maasvorm | Diamant |
| Materiaal | AISI 304 |
| Product Name | touwnet |
|---|---|
| Sleutelwoord | roestvrijstalen touwnetten |
| Materiaal | AISI 304 of 316 |
| Kabeldiameter | 1.6mm |
| Vervaardiging | SS Rope Mesh Co., Ltd. |
| Product | Draaddraadkabelmaas |
|---|---|
| Trefwoord | Draadnetten |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Kabeldiameter | 1,6 mm |
| Maasformaat | 52mm |