| Sleutelwoord | zoo gaas |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Maasvorm | Diamant |
| Gebruik | Veiligheidsomheining |
| Maasgrootte | 25mm |
| sleutelwoord | SS Draadtouwnetten |
|---|---|
| Materiaal | 304 of 316 |
| Kleur | helder zilver |
| Type | Gesptype |
| kabeldiameter | 1,5 mm |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | SS Cable Rope Mesh |
| Type | Ferruled |
| Cable Wire | 7*7 or 7*19 |
| Material | Stainless Steel 304 or 316 |
| Producten | Snoergrens |
|---|---|
| Sleutelwoord | SS heining met touwnet |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Draaddiameter | 1.5 mm |
| Maasgrootte | 45 cm*45 cm |
| OPENINGSVORM | diamant |
|---|---|
| Kleur | Zilver, zwart, groen, blauw, enz. |
| lengte | Elke vereiste |
| Grootte | Op maat |
| breedte | 1m Tot 8m |
| Kleur | Zilver, zwart, enzovoort. |
|---|---|
| Afmeting | Aangepast |
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
| kabeldiameter | 2,0 mm |
| maasformaat | 13 mm tot 100 mm |
| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraadnet |
| Type | Geknoopt |
| kabeldraad | 7*7 |
| materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Naam van het product | Vlieghuistouwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Vliegtuigkabelnet touwnet |
| kenmerk | licht Gewicht |
| Voortgangstijd | 15 dagen |
| Type | Gepolijst |
| Materiaal | AISI 304 of 316 |
|---|---|
| Sleutelwoord | Het Netwerk van de roestvrij staalkabel |
| Draaddiameter | 1.5 mm |
| Maasgrootte | 30mm |
| Lange | Aangepast |
| Materiaal | Aisi 316 |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Diameter | 1.5 mm |
| Gebruik | Veiligheidsomheining |
| Maasgrootte | 23 mm |