| Naam van het product | Vlieghuistouwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Het Netwerk van de draadkabel |
| Levertyd | 10 dagen |
| Type | Geknoopte maas |
| kabeldraad | 7*19 |
| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | roestvrijstalen touwnetten |
| Type | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| kabeldraad | 7*19 |
| materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Voortgangstijd | 15 dagen |
| Type | Geknoopte maas |
| kabeldraad | 7*7 |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Type | Huizen voor dieren |
| kabeldraad | 7*7, 7*19 |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Type | Geknoopte verbinding |
| kabeldraad | 7*7, 7*19 |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Type | Geknoopt |
| kabeldraad | 7*7 |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Type | Geknoopt |
| kabeldraad | 7*7 |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | SS het Netwerk van de Draadkabel |
| Type | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| kabeldraad | 7*7 |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Product Name | Zoo Rope Netting |
|---|---|
| Key Words | Stainless Steel Rope Mesh |
| Type | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| kabeldraad | 7*7 |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Kosten | Betaalbaar |
|---|---|
| Onderhoud | Onderhoudsarme |
| Flexibiliteit | Flexibel |
| Naam van het product | Draadgrendel |
| Sleutelwoord | Netto draadkabel |