| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | Het Netwerk van de draadkabel |
| Materiaal | van roestvrij staal 316 of 304 |
| Kenmerken | Gemakkelijk te installeren |
| Merken | Yuhan Wiremesh |
| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | SS kabeltouwnet |
| Kenmerken | Gemakkelijk te installeren |
| Panelgrootte | 2m*10m |
| Kleur | zilver |
| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | Het Netwerk van de draadkabel |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Draaddiameter | 1.2MM |
| Maasgrootte | 30 mm*30 mm |
| Productnaam | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Netto roestvrij staalkabel |
| Type | Met ferruleren |
| Kabeldraad | 7*7 of 7*19 |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Naam van het product | Vlieghuistouwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Draadtouwnet Kabelnet |
| Voortgangstijd | 15 dagen |
| Type | Geknoopt |
| kabeldraad | 7*7 of 7*19 |
| Product | Snoergrens |
|---|---|
| Trefwoord | Draadgrendel |
| Materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Draaddiameter | 2,0 mm |
| Maaswijdte | 50cm*50cm |
| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | SS kabeltouwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Draaddiameter | 2.0 mm |
| Opening | 40 cm*40 cm |
| Producten | Snoergrens |
|---|---|
| Sleutelwoord | SS heining met touwnet |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Draaddiameter | 1.5 mm |
| Maasgrootte | 60cm*60cm |
| Materia | AISI 304 of 316 |
|---|---|
| Trefwoord | Het Netwerk van de roestvrij staalkabel |
| Draaddiameter | 1,5 mm |
| Maaswijdte | 30 mm |
| Lengte | Aangepast |
| Producten | Snoergrens |
|---|---|
| Sleutelwoord | Draadgrendel |
| Materiaal | van roestvrij staal 316 of 304 |
| Draaddiameter | 1.2MM |
| Maasgrootte | 30 cm*30 cm |