| Producten | SS Anti-dropping touwnet |
|---|---|
| Sleutelwoord | ss touwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Draaddiameter | 3 mm |
| Maasgrootte | 50cm*50cm |
| Land van herkomst | China |
|---|---|
| Product Name | Het Netwerk van de roestvrij staalkabel |
| Type | Gordel |
| Materiaal | AISI 304 |
| Kabeldiameter | 1.5 mm |
| Kleur | zilver of zwart |
|---|---|
| sleutelwoord | roestvrijstalen touwnetten |
| Type | Gesptype |
| Product name | Kabel Mesh Fencing |
| Materiaal | AISI 304 of 316 |
| Materia | AISI 304 of 316 |
|---|---|
| Trefwoord | Het Netwerk van de roestvrij staalkabel |
| Draaddiameter | 1,5 mm |
| Maaswijdte | 30 mm |
| Lengte | Aangepast |
| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | SS kabeltouwnet |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Draaddiameter | 3.0 mm |
| Maasgrootte | 50cm*50cm |
| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | SS kabeltouwnet |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Draaddiameter | 3.5 mm |
| Maasgrootte | 50cm*50cm |
| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | SS kabeltouwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Kenmerken | Duurzaam |
| Merken | Yuhan Wiremesh |
| Producten | Vlieghuistouwnetten |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Maasgrootte | 25mm*25mm |
| Netto grootte | Grootte van de klant |
| Toepassing | Vliegnetten |
| Product | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Trefwoord | SS kabeltouwnet |
| Functies | Gemakkelijk te installeren |
| Paneelgrootte | volg uw behoeften |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Draadkabelnet van roestvrij staal |
| Type | Geknoopt |
| Kabeldraad | 7*19 |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |