| Product | SS Anti-dropping touwnet |
|---|---|
| Trefwoord | omheining met draadtouw |
| Materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Draaddiameter | 3,0 mm |
| Maaswijdte | 50cm*50cm |
| Sleutelwoord | SS het Netwerk van de Draadkabel |
|---|---|
| Maasgrootte | 52mm |
| Product Type | touwnet |
| Roestvastheid | - Ja, dat klopt. |
| Gebruik | Veiligheidsomheining |
| OPENINGSVORM | diamant |
|---|---|
| Naam van het product | touwnet |
| Materiaal | AISI 304 of 316 |
| lengte | Elke vereiste |
| sleutelwoord | Het Netwerk van de draadkabel |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | SS het Netwerk van de Draadkabel |
| Materiaal | SS304 |
| Levertijd | Binnen 15 dagen |
| Toepassing | Bescherming van dierentuinen |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Materiaal | SS 304 |
| kabeldraad | 7*7 |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Roestvrij staal touwnet |
| Materiaal | SS316 |
| kabeldraad | 7*19 |
| Kleur | Zilver |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Materiaal | SS 316L |
| kabeldraad | 7*7 |
| Kleur | Zilver |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Materiaal | SS 316L |
| kabeldraad | 7*7 |
| Kleur | Zwart |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gelast van roestvrij staal |
| Materiaal | SS304 |
| kabeldraad | 7*7 |
| Kleur | Rood |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | SS het Netwerk van de Draadkabel |
| Materiaal | SS316L |
| Levertijd | Binnen 7 dagen |
| Toepassing | Bescherming van dierentuinen |