| Product Type | touwnet |
|---|---|
| Sleutelwoord | Het Netwerk van de draadkabel |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Kabeldiameter | 3 mm |
| Product Name | touwnet |
|---|---|
| Sleutelwoord | Het Netwerk van de draadkabel |
| Kabeldiameter | 2.4mm |
| Roestvastheid | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | Zilver |
| Naam van het product | Kabel Mesh Fencing |
|---|---|
| lengte | Op maat |
| Pakket | Waterdichte Document, Pallet, Enz. |
| sleutelwoord | Het Netwerk van de draadkabel |
| draaddiameter | 2,0 mm |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Materiaal | van roestvrij staal 316 of 304 |
| kabeldraad | 7*19 |
| Draaddiameter | 2 mm |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | SS het Netwerk van de Draadkabel |
| Materiaal | SS304 |
| Levertijd | Binnen 7 dagen |
| Toepassing | Beschermingsgrens voor bruggen |
| Productnaam | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Materiaal | SS 316L |
| kabeldraad | 7*19 |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touw mesh Zoo Mesh |
| Materiaal | SS304 |
| Levertijd | binnen 10 dagen |
| Toepassing | veiligheidsnetten |
| Productnaam | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Type | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| kabeldraad | 7*19 |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Product Name | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | SS het Netwerk van de Draadkabel |
| Materiaal | SS316 |
| Levertijd | Binnen 7 dagen |
| Toepassing | Bescherming van dierentuinen |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Type | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| kabeldraad | 7*7 |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |