| Productnaam | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Doorlooptijd | 15 dagen |
| Type | Geknoopte maas |
| Kabeldraad | 7*7 of 7*19 |
| Product | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Trefwoord | SS kabeltouwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Draaddiameter | 1,5 mm |
| Maaswijdte | 30 mm*30 mm |
| Product | Draadtouwgaas |
|---|---|
| Trefwoord | Draadnetten |
| materiaal | AISI 304 of 316 |
| Kabeldiameter | 2,5 mm |
| Maaswijdte | 52 mm |
| Productnaam | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | SS het Netwerk van de Draadkabel |
| Levertijd | Binnen 7 dagen |
| Type | Kettingschakelgaas |
| kabel draad | 7*7 |
| Productnaam | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Roestvrij staal touwnet |
| materiaal | SS316 |
| kabel draad | 7*19 |
| Kleur | Zilver |
| product | roestvrijstalen draadtouwgaas |
|---|---|
| Trefwoord | Het Netwerk van de draadkabel |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Draaddiameter | 3 mm |
| Maaswijdte | 50 mm |
| Product | Draadtouwgaas |
|---|---|
| Trefwoord | Draadnetten |
| materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Kabeldiameter | 1,6 mm |
| Maaswijdte | 30 mm |
| Productnaam | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Type | Met ferruleren |
| kabel draad | 7*19 |
| materiaal | roestvrij staal 304 |
| Naam van het product | Zoo touwnetten |
|---|---|
| Sleutelwoorden | stalen touwnetten |
| Type | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| kabeldraad | 7*19 |
| materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Productnaam | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Draadtouwnet |
| Materiaal | SS316 |
| kabeldraad | 7*19 |
| Kleur | Zwart |