| Kabeldiameter | 2.4mm |
|---|---|
| Maaswijdte | 50 mm |
| Breedte | 8m |
| Sleutelwoord | Het Netwerk van de draadkabel |
| Gebruik | Klimrijke wijnstokken |
| Materiaal | AISI 304 of 316 |
|---|---|
| Kabeldiameter | 3,2 mm |
| Maaswijdte | 13 mm tot 100 mm |
| Lengte | 1m tot 25m |
| Gatpatroon | Diamant |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Sleutelwoord | roestvrijstalen touwgaas |
| Kabeldiameter | 2,0 mm |
| Maaswijdte | 55 mm |
| Lengte | 20m |
| Product | Decoratieve draadnetten |
|---|---|
| Trefwoord | Decoratieve draadnetpanelen |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Draaddiameter | 3,0 mm |
| Verpakking | Doos, houten kast |
| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | SS kabeltouwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 316 |
| Draaddiameter | 2.0 mm |
| Opening | 40 cm*40 cm |
| Producten | Snoergrens |
|---|---|
| Sleutelwoord | Draadgrendel |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| Draaddiameter | 1.5 mm |
| Maasgrootte | 50cm*50cm |
| Producten | Snoergrens |
|---|---|
| Sleutelwoord | Draadgrendel |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Draaddiameter | 1.0 mm |
| Maasgrootte | 50cm*50cm |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Het Netwerk van de draadkabel |
| Materiaal | Roestvrij staal 316 |
| kabeldraad | 7*7 |
| Kleur | Zwart |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Het Netwerk van de draadkabel |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| kabeldraad | 7*7 |
| Kleur | Groen |
| Producten | Het Netwerk van de balustradekabel |
|---|---|
| Sleutelwoord | SS kabeltouwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Kenmerken | Duurzaam |
| Merken | Yuhan Wiremesh |