| Producten | Decoratieve draadnetten |
|---|---|
| Trefwoord | Weaving Wire Mesh |
| materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Kleur | Zilver of geel |
| Draaddiameter | 2.0 mm |
| Product | Decoratieve draadnetten |
|---|---|
| Trefwoord | Weaving Wire Mesh |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Kleur | Zilver of geel |
| Draaddiameter | 1,5 mm |
| Productnaam | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | roestvrijstalen draadtouwgaas |
| Doorlooptijd | Binnen 10 dagen |
| Type | Ferrule verbonden |
| Kabeldraad | 7*19 |
| Productnaam | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touw mesh Zoo Mesh |
| Materiaal | SS304 |
| Levertijd | Binnen 15 dagen |
| Sollicitatie | veiligheidsnetten |
| Productnaam | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | SS het Netwerk van de Draadkabel |
| Type | Met ferruleren |
| kabel draad | 7*7 |
| materiaal | roestvrij staal 304 |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Kabeldraad touwnet |
| Materiaal | van roestvrij staal 316 of 304 |
| kabeldraad | 7*19 |
| Draaddiameter | 2 mm |
| Naam van het product | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gelast van roestvrij staal |
| Materiaal | van roestvrij staal 316L |
| kabeldraad | 7*7 |
| Kleur | Zwart |
| Productnaam | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | roestvrijstalen draadtouwgaas |
| Doorlooptijd | binnen 10 dagen |
| Type | Ferrule verbonden |
| kabel draad | 7*19 |
| Product Name | touwnet |
|---|---|
| Sleutelwoord | roestvrijstalen touwnetten |
| Materiaal | AISI 304 of 316 |
| Kabeldiameter | 1.6mm |
| Vervaardiging | SS Rope Mesh Co., Ltd. |
| Productnaam | Het Netwerk van de draadkabel |
|---|---|
| Sleutelwoorden | roestvrijstalen draadtouwgaas |
| Doorlooptijd | binnen 10 dagen |
| Type | Ferrule verbonden |
| kabel draad | 7*19 |