| Brand Name: | Yuhan Wiremesh |
| Model Number: | YH-SS-006 |
| MOQ: | 50 Quare Meters |
| Prijs: | USD5-20/square meter |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability: | 1000 vierkante meter per dag |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Product | Staalkabel gaas |
| Materiaal | SS 316 |
| Maaswijdte | 45mm |
| Kabeldiameter | 2.0mm |
| Lengte | 18m |
| Breedte | 6m |
| Kleur | Zilver of Zwart |
| Gaasvorm | Ruit |
| Staalkabel diameter (D) | Maasopening (M) |
|---|---|
| 7 * 19 (5/32" / 4.0mm) | 3" * 3" |
| 7 * 19 (5/32" / 4.0mm) | 3.6" * 3.6" |
| 7 * 19 (5/32" / 4.0mm) | 4" * 4" |