| Brand Name: | Yuhan Wiremesh |
| Model Number: | YH-SS-003 |
| MOQ: | 50 Quare Meters |
| Prijs: | USD5-20/square meter |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability: | 1000 vierkante meter per dag |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Product | Roestvrij Staal Draadkabel Net |
| Materiaal | Roestvrij Staal 304 |
| Kabeldiameter | 1.6mm |
| Maaswijdte | 30mm |
| Lengte | 15m |
| Breedte | 6m |
| Merk | Yuhan Wiremesh |
| Kleur | Zilver of Zwart |
| Type | Klemtype |
| Netvorm | Ruit |
| Draadkabel Diameter (D) | Maaswijdte (M) |
|---|---|
| 7 × 19 5/32" 4.0mm | 3" × 3" |
| 7 × 19 5/32" 4.0mm | 3.6" × 3.6" |
| 7 × 19 5/32" 4.0mm | 4" × 4" |