| Brand Name: | Yuhan Wiremesh |
| Model Number: | YH-SS-007 |
| MOQ: | 50 Quare Meters |
| Prijs: | USD5-20/square meter |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability: | 1000 vierkante meter per dag |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Producten | Draadtouwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Maasgrootte | 10 mm-150 mm |
| Kabeldiameter | 1.2mm-4.0mm |
| Lange | 1m-25m |
| Breedte | 6m |
| Toepassing | Vecht, beveiliging, architectuur |
| Diameter van het draadtouw (D) | Oversperring van het mes (M) |
|---|---|
| 7 * 19 (5/32" / 4,0 mm) | 3 x 3 |
| 7 * 19 (5/32" / 4,0 mm) | 3.6" * 3.6" |
| 7 * 19 (5/32" / 4,0 mm) | 4" * 4" |