| Brand Name: | Yuhan Wiremesh |
| Model Number: | YH-SS-002 |
| MOQ: | 50 Quare Meters |
| Prijs: | USD5-20/square meter |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability: | 1000 vierkante meter per dag |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Product | Kabelnet van Staalkabel |
| Materiaal | Roestvrij Staal 304 |
| Kabeldiameter | 1,6 mm |
| Maaswijdte | 52 mm |
| Lengte | 15 m |
| Breedte | 6,8 m |
| Merk | Yuhan Wiremesh |
| Monster | Gratis |
| Diameter Staalkabel (D) | Maaswijdte (M) |
|---|---|
| 7 × 19 (5/32" / 4,0 mm) | 3" × 3" |
| 7 × 19 (5/32" / 4,0 mm) | 3,6" × 3,6" |
| 7 × 19 (5/32" / 4,0 mm) | 4" × 4" |