| Merknaam: | Yuhan Wiremesh |
| Modelnummer: | YH-SS-001 |
| MOQ: | 50 Quare Meters |
| Prijs: | USD5-20/square meter |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 1000 vierkante meter per week |
| Productnaam | Roestvrij staal touwnet |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Kabeldiameter | 3.0 mm |
| Maasgrootte | 55 mm |
| Lange | 18 m |
| Breedte | 6m |
| Merken | Yuhan touwnet |
| Proefproef | Vrij |
| Diameter van het draadtouw (D) | Oversperring van het mes (M) |
|---|---|
| 7 * 19 (5/32" / 4,0 mm) | 3 x 3 |
| 7 * 19 (5/32" / 4,0 mm) | 3.6" * 3.6" |
| 7 * 19 (5/32" / 4,0 mm) | 4" * 4" |