| Merknaam: | Yuhan |
| Modelnummer: | YH-SS-001 |
| MOQ: | 50 Quare Meters |
| Prijs: | USD5-20/square meter |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 10000 vierkante meter per week |
| Draaddiameter | 2.0 mm |
| Materiaal | AISI 304 of 316 |
| Maasgrootte | 36 mm |
| Lange | 20 m |
| Breedte | 1m tot 8m |
| Vlekkeloos staal | 304 OF 316 |
| Kleur | Zilver of zwart |
| Type | Gordel |
| Proefproef | Vrij |
| Diameter van het draadtouw (D) | Oversperring van het mes (M) |
|---|---|
| 7 * 19 5/32" 4.0 mm |
3 x 3 |
| 7 * 19 5/32" 4.0 mm |
3.6" * 3.6" |
| 7 * 19 5/32" 4.0 mm |
4" * 4" |