| Merknaam: | Yuhan |
| Modelnummer: | YH-SS-001 |
| MOQ: | 50 Quare Meters |
| Prijs: | USD5-20/square meter |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 10000 vierkante meter per week |
| Sleutelwoord | SS Draadtouwnetten |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Kleur | Helder zilver |
| Type | Tipe gesp |
| Kabeldiameter | 1.5 mm |
| Maasgrootte | 22 mm |
| Lange | 20 m |
| Breedte | 8 m |
| Maasvorm | Diamant |
| Diameter van het draadtouw (D) | Oversperring van het mes (M) |
|---|---|
| 7 * 19 5/32" 4.0 mm |
3 x 3 |
| 7 * 19 5/32" 4.0 mm |
3.6" * 3.6" |
| 7 * 19 5/32" 4.0 mm |
4" * 4" |