| Merknaam: | Yuhan |
| Modelnummer: | Yuhan-EMS-002 |
| MOQ: | 50 Quare Meters |
| Prijs: | USD5-20/square meter |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 1000 vierkante meter per dag |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Materiaal | AISI304 |
| Vorm openen | Diamant |
| Kabeldiameter | 3 mm |
| Maaswijdte | 75 mm |
| Sollicitatie | Hekwerk, beveiliging, enz. |
| Kleur | Zilver, zwart, groen, blauw, geel, enz. |
| Bladbreedte | 1m tot 8m |
| Gatenpatroon | Diamant |
| Steekproef | Vrij |
| Draadkabeldiameter (D) | Gaasopening (M) |
|---|---|
| 7*19 (5/32" / 4,0 mm) | 3 "* 3" |
| 7*19 (5/32" / 4,0 mm) | 3,6 "* 3,6" |
| 7*19 (5/32" / 4,0 mm) | 4 "* 4" |