| Merknaam: | Yuhan |
| Modelnummer: | Yuhan-EMS-002 |
| MOQ: | 50 Quare Meters |
| Prijs: | USD5-20/square meter |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 1000 vierkante meter per dag |
| Materiaal | AISI 304 |
| Kabeldiameter | 1,5 mm |
| Maaswijdte | 26 mm |
| Gatpatroon | Ruit |
| Lengte | 1m tot 20m |
| Breedte | 1m tot 8m |
| Draadkabel Constructie | Diameter (inches) | Diameter (mm) | Maaswijdte |
|---|---|---|---|
| 7 × 19 | 5/32" | 4,0 | 3" × 3" |
| 7 × 19 | 5/32" | 4,0 | 3,6" × 3,6" |
| 7 × 19 | 5/32" | 4,0 | 4" × 4" |