| Merknaam: | Yuhan |
| Modelnummer: | Yuhan-EMS-002 |
| MOQ: | 50 Quare Meters |
| Prijs: | USD5-20/square meter |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union |
| Leveringscapaciteit: | 1000 vierkante meter per dag |
Hoogwaardig roestvrij staal touwnet, ontworpen voor brugveiligheidssystemen, dierentuinen en architecturale toepassingen.
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Kabeldiameter | 2.4 mm |
| Maasgrootte | 50 mm |
| Breedte | 8 m |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Kleurenopties | Zilver, zwart, groen, blauw, geel, enz. |
| Gebruik | Klimrijzen |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Diameter van het draadtouw (D) | Oversperring van het mes (M) |
|---|---|
| 7 * 19 (5/32" / 4,0 mm) | 3 x 3 |
| 7 * 19 (5/32" / 4,0 mm) | 3.6" * 3.6" |
| 7 * 19 (5/32" / 4,0 mm) | 4" * 4" |
Onze veiligheidsbeschermingsoplossingen zijn geschikt voor verschillende brugtypen om vallen te voorkomen.De producten worden op grote schaal gebruikt in: