| Naam van het product | Draadgrendel |
|---|---|
| grootte | aanpasbaar |
| Kosten | Betaalbaar |
| Ontwerp | Draadnet met metalen frame |
| Kleur | Zwart zilver, |
| Product | Roestvrij staal gaas hek |
|---|---|
| Trefwoord | SS heining met touwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Draaddiameter | 2,5 mm |
| Maaswijdte | 50cm*50cm |
| Materiaal | AISI 304 |
|---|---|
| Kleur | Zilver, zwart, groen, blauw, geel, enz. |
| Openingsvorm | Diamant |
| Sollicitatie | Vecht, beveiliging, enz. |
| Gatpatroon | Diamant |
| Materiaal | AISI 304 |
|---|---|
| Kleur | Zilver, zwart, groen, blauw, geel, enz. |
| Openingsvorm | Diamant |
| Sollicitatie | Vecht, beveiliging, enz. |
| Gatpatroon | Diamant |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Materiaal | SS 304 |
| Roestvastheid | - Ja, dat klopt. |
| Diameter | 1.5 mm |
| Maasgrootte | 30mm |
| Materiaal | AISI 304 of 316 |
|---|---|
| Proefproef | Vrij |
| Gebruik | Veiligheidsomheining |
| Kleur | zilver of zwart |
| Diameter | 1.2MM |
| materiaal | Roestvrij staal 316 |
|---|---|
| Kabeldiameter | 1.5 mm |
| Maasgrootte | 15mm*15mm |
| Netto grootte | Volg de grootte van de klant |
| Kleur | Zilver |
| Product | Draadgrendel |
|---|---|
| Trefwoord | SS heining met touwnet |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
| Draaddiameter | 2,5 mm |
| Maaswijdte | 50cm*50cm |
| Materiaal | AISI 304 |
|---|---|
| OPENINGSVORM | diamant |
| kabeldiameter | 3 mm |
| maasformaat | 75 mm |
| Applicatie | Vecht, beveiliging, enz. |
| Materiaal | AISI316 |
|---|---|
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Kabel Diamete | 1.5 mm |
| Maasgrootte | 25mm |
| Type | Gesptype |