| Product | Draaddraadkabelmaas |
|---|---|
| Trefwoord | Draadnetten |
| materiaal | roestvrij staal 304 |
| Kabeldiameter | 1,6 mm |
| Maaswijdte | 52 mm |
| Materiaal | AISI316 |
|---|---|
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Kabel Diamete | 1,6 mm |
| Maaswijdte | 25 mm |
| Type | Gesptype |
| Materiaal | AISI316 |
|---|---|
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Kabel Diamete | 1.5 mm |
| Maasgrootte | 25mm |
| Type | Gesptype |
| Naam van het product | Kabel Mesh Fencing |
|---|---|
| draaddiameter | 1,2 mm |
| Martel- | roestvrij staal 304.316 |
| Kleur | helder zilver |
| maasformaat | 32 mm |